Ostukorv

OSTUINFO

käesolevad reeglid ja tingimused sätestavad www.wowtoys.ee veebilehel wowtoys.ee kasutus- ja müügitingimused.

Ostmine
Ostu vormistamiseks valib klient soovitud tooted ostukorvi, kinnitab tellimuse ja tasub ettemaksuarve. Pakume e-poes TELLIMISEGA kaupa mis jõuab kohale 1-3 nädala jooksul ja KOHE OEMAS kaupa mis jõuab kohale 1-2 päeva jooksul peale arve tasumist. Kohe olemas kaup on ka eraldi välja toodud kategoorias “KOHE OLEMAS”

 

Hind
Wowtoys kodulehel on hinnad toodud EURO`des ilma postitasuta. Kõik toodete hinnad sisaldavad 20% käibemaksu. Wowtoysil on õigus muuta toodete hindasid. Hindade muutmisel jääb kliendile kehtima kinnitatud tellimuse kokkuvõttes märgitud hind.

Maksmine
Tasumine tellitud kauba eest toimub ettemaksuarve alusel pangaülekandega. Ülekande laekumisel kinnitab Ilusadriided OÜ ettemaksuarve hiljemalt 24 tunni jooksul.

Lepingu jõustumine
Müügileping loetakse sõlmituks, kui klient on tasunud ettemaksuarvel märgitud summa Ilusadriided OÜ arveldusarvele ettemaksuarvel märgitud maksetähtaja jooksul.

Lepingu tühistamine
Kliendil on õigus müügileping tühistada. Müügilepingu tühistamiseks peab klient saatma vastavasisulise avalduse elektronpostile info@wowtoys  Kui müügilepingu tühistamisavaldus saadetakse peale tellimuse postitamist on kliendil õigus toode tagastada vastavalt tagastamistingimustele.

Kohaletoimetamine ja Üleandmine
Lepingu täitmiseks valib klient postiteenuse: Omniva (2.80EUR), Itella Smartpost (2.80EUR), Omniva pakk (4.50EUR) või Rahvusvaheline saadetis (13.99EUR). Tellimustele toodete kogumaksumusega alates 49EUR on Post24 ja Itella SmartPosti postiteenus tasuta. Kaup pakendatakse postitatakse 24 tunni jooksul peale ülekande laekumist (Lepingu jõustumist). Kaup loetakse üle antuks kui vastava saadetise kohta on kulleril märge väljastamise kohta (saadetise staatus on: Väljastatud / Kätte toimetatud). Kõikidel saadetistel on vöötkood / triipkood, mille alusel on võimalik jälgida saadetise asukohta ja staatust. Wowfashion ja koostööpartnerid ei vastuta kohaletoimetamisel tekkivate viivituste eest juhul kui tellimuse vormistamisel on esitatud andmed ebatäpsed. Tellimuse kinnitamisel on esitatud andmete õigsuse kontrollimine kliendi kohustus.

Tagastamine ja ümber vahetamine
Kliendil on õigus toode soovi korral tagastada või ümber vahetada. Toote tagastamisest peab teatama 14 päeva jooksul elektronpostile info@wowfashion.ee või telefonil 57 412 029 ning kaup tuleb tagastada 30 päeva jooksul tagastamisteate edastamisest. Tagastamisteates märkida tellimuse number ja tagastatavad tooted (tootekoodid). Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud, peab olema originaalpakendis, siltidega ja kahjustamata. Toote tagastamisel või ümber vahetamisel on klient kohustatud kauba tagasi saatma Ilusadriided OÜ`le Aadressile Nigula 4 TARTU 50107 või Tartu Rebase Rimi (Omniva või SmartPost) pakiautomaatidesse. Postikulud tagastamiseks tasub ostja kuni 10EUR väärtuses. Juhul, kui üleantud asi või osutatud teenus ei vasta tellitule, tagastame tellimuse tagastamisega seotud kulutused. Raha kantakse tagastatud kauba eest tagasi Teie arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul alates lepingust taganemise teate jõudmisest müüjani, kui kõiki tagastamisega seotud tingimusi on järgitud. Kauba tagastamisel hüvitatakse kauba kättesaamisega tasutud postitasu kuni 3,07EUR Postitasu ei tagastata juhul kui tellimus on tagastatud osaliselt või tagastatud toode on kliendi süül kahjustatud. Ilusadriided OÜ-l on õigus tagastatavast summast maha arvestada toote väärtuse vähenemine juhul kui toode on kahjustatud. Toote ümbervahetamisel lisandub uue toote postitasu.
Kliendil on õigus pretensioone esitada kahe aasta jooksul toote kättesaamisest. Ilusadriided OÜ ei vastuta kliendi süül või hoolimatusel toote kahjustamise eest, defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel, toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

Küsimused ja päringud tellimuste kohta
Küsimustele ja päringutele tellimuste kohta vastame e-posti teel. Saatke oma küsimus e-mailile info@wowtoys.ee Teie kirjadele vastame tööpäeviti 09:00-17:00

Lõppsätted
Käesolevatele tingimustele kohaldatakse Eesti õigust. Kui tingimuste mõni säte on tühine, ei mõjuta see ülejäänud osas tingimuste kehtivust. Tühise sätte asemel kohaldatakse seaduses seda liiki lepingu kohta sätestatut.
Osapoolte vahelisi vaidlusi püütakse lahendada vastastikusel mõistmisel põhinevate läbirääkimiste teel, kokkuleppe mittesaavutamisel Tartu Maakohtus.
Käesolevaga esitatud tingimuste muutmine või täiendamine jõustub pärast Ilusadriided OÜ poolt kasutajatele uute tingimuste kättesaadavaks tegemist wowtoys.ee veebilehel.

WOWTOYS UUDISKIRI!

Ole esimene, kes saab uudiseid kõige lahedamate ja uuemate mänguasjade kohta!

KONTAKT

Email: info@wowtoys.ee

Tel: (+372) 5741 2029